Tento web používá soubory cookies pro uchování volby jazyka. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies.

Souhlasím

O nás

Zkušenosti a inovace

Společnost M - TECHNIK poskytuje komplexní služby v oblasti stírací, dopadové a vyrovnávací techniky pásových dopravníků. Nabízíme stěrače a předstěrače pásových dopravníků pro povrchové i důlní provozy, příslušenství pásových dopravníků, dopadové stanice, vyrovnávací válce, stolice, oklepové válce, stírací kartáče a otěru-vzdorné protektory a to vše především pro jejich dlouhodobou odolnost a spolehlivost v těžebních provozech. Cílem společnosti je kromě dodávek výše uvedených výrobků poskytovat kompletní servisní, montážní a poradenské služby opírající se o profesionální tým odborníků.

Partneři


Důkazem spolehlivosti a odborného přístupu jsou také naši významní partneři, se kterými spolupracujeme. Mezi ně patří mnoho významným těžebních firem.

Původ produktů


Veškeré naše nabízené produkty pochází přímo z výroby v Německu, tudíž se můžeme zaručit za jejich nadstandardní kvalitu a s tím související servis a odoborné konzultace.

Certifikace a ocenění


Za dlouhou dobu svého působení na trhu získala společnost M - TECHNIK řadu uznávaných certifikací a ocenění, která dokazují vysoké standardy naší práce a výroby.

Naši zákazníci

Tohle jsou někteří z nich.

Logo partnera 1 Logo partnera 2 Logo partnera 3 Logo partnera 4

Volné pozice

Pracujte u nás.

Zajímá Vás práce ve strojírenství a zároveň chcete pracovat v perspektivní firmě, která vám poskytne dostatek prostoru a možnost kariérního růstu? V tom případě se podívejte na seznam volných pozic kliknutím na tlačítko níže. Pokud není žádná otevřená, avšak i přesto věříte, že nám máte, co nabídnout, kontaktujte nás.

Volné pozice Kontaktovat

Často kladené otázky

Každá otázka dostane odpověď.
Opravdu každá.

Je možné s vámi spolupracovat i v dalších zemí než jen ČR?

Ikon zobrazit více

Aktuálně M-TECHNIK dodává produkty napříč celou Evropou. Pro zahraniční objednávku jednoduše kontaktujte naše obchodní oddělení.

Je možná vaše výrobky používat i v hutnickém průmyslu?

Ikon zobrazit více

Ano. Stírací techniku dodáváme pro všechny typy dopravních pasů. Kromě standardních objednávek zpracováváme i atypické zakázky. Montáže s obchodními partnery konzultujeme a nacházíme nejvhodnější individuální řešení.

Je možné se ucházet o práci i ve chvíli, kdy nemáte žádné otevřené pozice?

Ikon zobrazit více

Rozhodně ano! Chcete-li se stát součástí pracovního týmu M-TECHNIK, pak zašlete svůj životopis na info@m-technik.cz.

Kde jsou vámi nabízené produkty vyráběny a montovány?

Ikon zobrazit více

Montáže provádí výhradně montážní tým pracovníků M-TECHNIK.